Padovanok fotosesiją

Mosėdžio g. 7 - 1, Kaunas

+370 687 23 022

Užduokime sau klausimą kiek laiko praleidžiama su dukra? Bet ne tiesiog būnant vienuose namuose, bet kažką veikiant kartu? Šios sesijos tikslas, kad suartėtume su savo mergaitėm būtent kitaip. Per veiklą kartu, per viena kitos pažinimą, diskusiją ir pabūvima tik moteriškam kolektyve. Kviečiame jus kartu į naują potyrių erdvę kartu su bendramintėm, praleisti nepamirštamai jaukią popietę.

Mamos ir dukros kūrybinis-potyrių vakaras negali prasidėti be grožio ir palaiminimo. Bendradarbiaujant išmoksime viena kitai padaryti nuostabias laikinąsias henna tatuiruotes, kartu su henna meistre sužinosime kokie šių tatuiruočių simboliai atneša laimę, gausą bei meilę. Dovanų gausite pilną henna tiubelę, kurios užteks dar ilgam, pavyzdukų, bei žinoma nepamirštamą patirtį, kuri tik dar labiau suartins mamas ir dukras.

Po užsiėmimo turėsime jaukų aptarimą/diskusiją pasirinkta tema. Padiskutuosim apie potyrius, apie naudą kurią gausime užsiėmimo metu. Gersime arbatą su saldainiais.

Laikas – APIE 3 valandos

Mergaičių amžiau grupė 9-12m. ar 12-16m.

Kaina – 3val. trukmės užsiėmimas su arbatos puodeliu, priemonėmis, metodine medžiaga, pasakojimu kainuos porai (t.y.2asmenims) 30eur.

*required