Padovanok fotosesiją

Mosėdžio g. 7 - 1, Kaunas

+370 687 23 022

Mamyčių ir dukryčių savaitgalio popietės

Užduokime sau klausimą, kiek laiko praleidžiam su dukra? Bet ne tiesiog būnant vienuose namuose, o kažką veikiant kartu? Šios sesijos tikslas, kad suartėtume su savo mergaitėm būtent kitaip. Per veiklą kartu, per viena kitos pažinimą, diskusiją ir laiko praleidima tik moteriškame kolektyve. Kviečiame jus kartu į naują potyrių erdvę kartu su bendramintėm, praleisti nepamirštamai jaukią popietę.

Mokomės daryti laikinąsias tatuiruotes su CHNA

Mamos ir dukros kūrybinis-potyrių vakaras negali prasidėti be grožio ir geros emocijos. Bendradarbiaujant išmoksime viena kitai padaryti nuostabias laikinąsias henna tatuiruotes, kartu su henna meistre sužinosime, kokie šių tatuiruočių simboliai atneša laimę, gausą bei meilę. Dovanų gausite pilną dažų tūbelę, kurios užteks dar ilgam, pavyzdžių, bei, žinoma, nepamirštamą patirtį, kuri tik dar labiau suartins mamas ir dukras.

Po užsiėmimo turėsime jaukų aptarimą, diskusiją pasirinkta tema. Padiskutuosim apie potyrius, apie naudą, kurią gausime užsiėmimo metu. Gersime arbatą su saldainiais.


Trukmė – apie 3 val.

Mergaičių amžiaus grupės 9-12 m. ar 12-16 m.

Kaina – 3 val. trukmės užsiėmimas su arbatos puodeliu, priemonėmis, metodine medžiaga, pasakojimu, - 30 Eur porai, t. y. 2 asmenims. Jei asmuo atvyksta vienas kaina 20Eur.


Registruokitės į mamyčių dukryčių ir/ar pavienius mokymus gegužės 20 dieną 13val. telefonu +370 687 23022.

Pražydusi popietė

Bendras kūrybinis floristinis darbas su dukra. Užsiėmimas skirtas atsipalaiduoti, kurti, mokytis, dalintis gera nuotaika bei atrasti kažką naujo. Popietės su dukra metu sužinosite ne tik simbolines gėlių prasmes, bet ir įdomių faktų, praktinių patarimų, kaip išlaikyti ir išsaugoti jas kuo ilgiau. Susipažinsite su floristika kaip meno rūšimi, išgirsite, kokios technikos naudojamos ir pačios išbandysite, kurdamos kompoziciją ar puokštę iš gyvų arba šilkinių gėlių. Būdamos kartu rasite įkvėpimo puošti aplinką, pamatyti gamtos grožį, pasidžiaugti savo kūriniais.


Trukmė – apie 3 val.

Mergaičių amžiaus grupės 9-16 m.

Kaina – 3 val. trukmės užsiėmimas su arbatos puodeliu, priemonėmis, metodine medžiaga, pasakojimu, - 30 Eur porai, t. y. 2 asmenims.


Fraktalų piešimas

Mamos ir dukros kūrybinis - potyrių vakaras savęs pažinimo keliu. Užsiėmimo metu kiekviena nusipiešime savo fraktalą, kurį, skambant meditacinei muzikai, spalvinsim ir sukursim dailės terapiją sau. Vėliau aptarsime, ką fraktalai nusako apie jūsų asmenybę, prie arbatos puodelio diskutuosime, kiek tame tos tiesos. Taip arčiau pažinsite tiek save, tiek savo dukras, bei, žinoma, gausite nepamirštamą patirtį, kuri tik dar labiau suartins jus su savo dukromis.


Trukmė – apie 3 val.

Mergaičių amžiaus grupė 9-15 m.

Kaina – 3 val. trukmės užsiėmimas su arbatos puodeliu, priemonėmis, metodine medžiaga, pasakojimu, - 25 Eur porai, t. y. 2 asmenims.