Padovanok fotosesiją

Mosėdžio g. 7 - 1, Kaunas

+370 687 23 022

Švęsk gimtadienį kaip tikra panelė ar dama - elegantiškoje aplinkoje, pasirinkus temą ir rūbelius, su estetišku makiažu ir profesionalia fotosesija. (VISĄ VASARĄ NUOLAIDA 10%)

Dalyvių skaičius ir amžius

5-10 dalyvių,

8-18 metų

Šventės trukmė

2-3 val.

Kaina

nuo 150 Eur

Vieta

Mosėdžio g. 7 - 1, Kaunas

Gimtadienių temos

SPA GIMTADIENIS

Kaip nustatyti savo odos tipą. Kaip tepti kremą, kaukę? Kaip pasigaminti aromaterapinį aliejų? Kaip pasidaryti veido ir rankų masažą. Ir tiesiog visos moteriškos paslaptys ir praktiniai užsiėmimai.

Noriu tokio gimtadienio

"ASTROLOGIJA IR ŽVAIGŽDŽIŲ PASLAPTYS"

Susipažinsite su paslaptingu astrologijos pasauliu. Kuo įpatingas kiekvienas horoskopo ženklas, ką lemią planetų ir žvaigždžių išsidėstymas gimstant.

Jūsų laukia paslapčių kupinas ir intriguojantis gimtadienis.

Noriu tokio gimtadienio

Ar žinote, kaip pasidaryti makiažą pagal amžių. Kada, kur ir kiek galima naudoti makiažą, jo nauda ir žala. Kokios būtinos taisyklės, kad būtum švytinti ir turėtum sveiką odą. Kokios veido priežiūros taisyklės. Kaip prižiūrėti bręstančią odą. Praktiniai pavyzdžiai, kaip tai daryti.

Noriu tokio gimtadienio

Ar esate kada nors tapę ant tikro molberto? Ar žinote kokį teptuką kur naudoti? Kaip derinti dažus ir kaip išgauti reikiamą formą ar spalvą? Susipažinsite su pačiais žymiausiais dailininkais ir brangiausiais paveikslais.

Noriu tokio gimtadienio

Tai paslaptimis ir jaukumu apgaubtas laiko praleidimas. Tai burtai: kiek vaikų turėsite, koks bus jūsų vyras, myli-nemyli ir pan. Tai intriguojančios mistiškos istorijos ir pasakojimai.

Noriu tokio gimtadienio

"GĖLIŲ PASAULIS"

Jausmingas, ramus ir labai įdomus simbolinis gėlių pasaulis atsivers tau ir tavo draugėms,

jei pasirinksi gimtadieniui šią temą. Gėlių kalba naudojama nuo senovės, bet labai pravartu būtų ją

suprasti kiekvienai merginai ir šiais laikais. Popietės metu sužinosite ne tik simbolines gėlių

prasmes, bet ir įdomių faktų, praktinių patarimų, kaip išlaikyti ir išsaugoti jas kuo ilgiau.

Noriu tokio gimtadienio

"MANEKENIŲ PASLAPTYS"

Ar žinote, kaip vaikšto modeliai? Ar žinote, kaip reikia derinti rūbus ir kaip greitai susikurti drabužių derinį bet kokiai progai: mokykai, gimtadieniui, šokiams, išvykai į gamtą, į kiemą. Kaip susikurti savo stilių.

Noriu tokio gimtadienio

"VAIDYBOS PASLAPTYS"

Kaip greitai išmokti svarbiausias aktorių paslaptis. Kaip pozuoti prieš fotoobjektyvą? Žaisime vaidinimų žaidimus, kartu kursime spektaklį.

Noriu tokio gimtadienio

Galimi ir kiti gimtadienio scenarijai